Articles » Anaokulu Malzemeleri » Kreş Malzemeleri
resimKonu
Kreş malzemeleri
 

Kreş malzemeleri seçmek için hem güvenlik hem de sağlık şartlarını göz önüne almak gerekmektedir. Ekonomik olması işe kreş malzemeleri için diğer bir birleşendir. Seçilen ürünün üretildiği hammaddelerin sertifikaları ve raporlarını mutlaka göz önüne almalıyız. 

Ayrıca uluslar arası güvenlik standartları ekipmanların şekillerinin, boşluklarının nasıl olması gerektiği konusunda bizlere önemli bilgiler vermektedir.Örneğin Amerika standartları çocuk parklarında üniteler arası mesafeler, korkuluklar ve merdiven arasındaki bölmeler tehlike arz edecek genişlik aralığında olmamalıdır der. Bu bölgeler için açıklık 9 cm den küçük, ya da 25 cm den daha büyük olmamalıdır. Bu değerler arasında ki kısımlar çocukların baş, el ya da ayaklarının sıkışması gibi durumlar için tehlike oluşturulabilmektedir.

Yada bir masanın köşesi mutlaka pahlanarak yuvarlatılmış olmalıdır. Yuvarlatılmamış sivri bir masa köşesi çocuk için ciddi bir tehlikedir. Kreş malzemeleri seçimi çocukların sağlığı ve güvenliği için çok önemlidir. Kreş malzemesi uzman kişilerce üretilmiş olmalıdır.

Miniklerin yaşayabilecekleri riskler bu şekilde azaltılabilir.

Tunapel Çocuk Market olarak tedarikçilerinden uygun fiyatlarla tedarik ettiğimiz yüksek kalitedeki ve güvenli ürünleri Türkiye'nin her köşesindeki müşterilerimize uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Kalite konusundaki titizliğimiz ve müşteri memnuniyeti konusundaki kararlılığımız sektörde en büyüklerden biri olabilmemizin tek şartıdır. Bunu biliyoruz. Ve bu düşünceyle koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Sizin için seçtiğimiz her ürün öncelikle bizim süzgeçlerimizden geçer, kalite ve güvenlik konusunda önce bizim onayımızı alır ve ardından siz müşterilerimize ulaşır.

Ve bizim müşterilerimiz bizim sunduğumuz ürünleri kullanırken, bu kontrol mekanizmasının güvenini yaşarlar.

 

Kreş malzemeleri, kreş malzemesi, seçimi, kreş kurulum için bizi arayabilirsiniz

{%URUN_10%}

Yorumlar
You must be a member to add review / questions.
Tunapel Kids© Copyrights 2009
There are no product in your basket