Hakkımızda

 

2009 yılından beri anaokulu malzemeleri alanında faliyet gösteren firmamız tedarikçilerinden uygun fiyatlarla tedarik ettiği yüksek kalitedeki, sağlık standartalrına uygun ürünleri Türkiye'nin her köşesindeki müşterilerine uygun fiyatla ulaştırmak için kurulmuştur. 3 yıldır bu sektördeki müşterilerine leyleksepeti.com, oyuncakcidukkani.com gibi farklı projelerle ulaşmış olan firmamız 2013 yılına farklı bir hedefle girmektedir.

Hedef kitlesini çocuk ürünleri satın alan müşterilerden daha öteye götürmeyi planlamaktadır. 2013 yılında geniş bir reyon yapısına sahip büyük bir markete dönüşmek için yatırımlara hız vermiştir. Bu konseptteki ilk projemiz olan alsepeteat.com 2013 ocak ayında çalışmaya başlamış ve 2013 Mart ayında da tunapel.com online satış sitesine dönüşmüştür.

Kalite konusundaki titizliğimiz ve müşteri memnuniyeti konusundaki kararlılığımız sektörde en büyüklerden biri olabilmemizin tek şartıdır. Bunu biliyoruz. Ve bu uğurda koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Sizin için seçtiğimiz her ürün öncelikle bizim süzgeçlerimizden geçer, kalite konusunda önce bizim onayımızı alır ve ardından siz müşterilerimize ulaşır.
 
Ve bizim müşterilerimiz bizim sunduğumuz ürünleri kullanırken, bu kontrol mekanizmasının güvenini yaşarlar.
Tunapel Kids© Copyrights 2009
There are no product in your basket