Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik ve Kullanım Şartları Tunapel Çocuk Market, temel prensip olarak bizimle paylaştığınız ve kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizin gizliliğinin korunması gerektiğine inanmaktadır. Ancak bu bilgilerin bizim isteğimiz dışında internet ortamından temin edilebilmesi durumunda şirketimiz sorumlu tutulamaz.

 
Tunapel Çocuk Market kullanıcı tanımlanması ihtiyacı duyulan tüm hizmetlerde kayıt olunması şartı aranmaktadır. Üyelik sırasında talep edilen bilgiler, kullanıcıları daha yakından tanımak amacıyla istenmektedir. Bu ve bağlı uygulamalara yapılan kayıtlar; mahkeme kararlarına istinaden gerçekleştirilen hukuki talepler dışında üçüncü şahıs veya kurumlarla kesinlikle paylaşılmaz.
 
Bizimle paylaşacağınız bilgileriniz, müşterilerimize daha duyarlı hizmet vermemize ve web sitelerimizi iyileştirmemize imkân tanıyacaktır.
 
Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen kayıt olmadan; sadece ziyaretçi olarak sitelerimizi geziniz.
 
Tunapel Çocuk Market olarak, web sitemizin içindeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı harcamış olsak da herhangi bir hata veya değişiklikten dolayı Tunapel Çocuk Market bu konuda bir sorumluluk almayı reddeder.
 
Tunapel Çocuk Market, web sitesinde yayınlanan herhangi bir teknolojik bilginin hiçbir sınırlama olmadan kullanılmasını, yayınlanmasını veya referans gösterilmesini prensip olarak kabul etse de üretici kaynaklı bilgilerin doğruluğundan veya gizlilik ilkesi prensiplerinden doğacak sorumlulukları kabul etmez.
 
Tunapel Çocuk Market, bu web sitesinin ve içeriğinin kullanımından veya yanlış kullanımından kaynaklanan veya bu etkenlerle bağlantılı herhangi bir doğrudan veya dolaylı sonuçları olan, ceza gerektiren, özel veya tesadüfî zararlar konusunda hiçbir yükümlülük taşımaz.
Tunapel Kids© Copyrights 2009
There are no product in your basket