Articles » Anaokulu Malzemeleri » Anaokulu Mobilyası
resimKonu
Anaokulu mobilyası, kreş mobilyası
 

 

Firmamız Antalya'da anaokulu mobilyası üretmektedir. Çocuk masaları, ahşap çocuk sandalyeleri, kreş dolapları, kitaplık, vestiyer, portmanto, askılık, figürlü ayna gibi ahşap ürünleri siz müşterilerimize sunmaktayız. 
Anaokulu Mobilyaları.
Çocuklarımız en değerli varlıklarımızdır. Her insan için çocukları değerli değil midir?. Her anne ve baba çocuğunun güvenli ve sağlıklı bir ortamda olmasını ister. İmkanları doğrultusunda böyle bir ortam için bütün imkanlarını seferber eder. Para harcamaktan kaçmaz. İstediği kadar ucuz olsun güvensiz bulduğu bir kreşe çocuğu asla göndermez. Bu sebeple anne babaların gönlünü rahatlatacak kadar güvenli, sağlıklı ve görsel olarak güzel olmalıdır kurduğunuz kreş. En önemli noktadır hem güvenli hem d egüzel olması
Anaokulunuzu kurarken minimum maliyetle maksimum güvenlik ve kaliteyi sağlayan anaokulu mobilyaları seçmektir hedef. Bu hedefe ulaşırken Tunapel Çocuk Market sizin en büyük yardımcınızdır.
Anaokulu mobilyası ve diğer ürünler özenle seçilir ve yerleşim planı çıkarılır. Böylece çocukların rahatça hareket edebileceği ekonomik kurulabilecek alanlar oluşturulur. Bu alana dolap, masa, kitaplık, sandalye gibi ekipmanlarımız ölçekli olarak yerleştirilir. Bu proje bir teklifle birlikte sizin dikkatinize sunulur.
Satışını yaptığımız bütün anaokulu mobilyaları kendi çocuklarımız için kullanabileceğimiz kadar güvenli ve sağlıklıdır. Ürünler öncelikle bizim süzgecimizden geçer.
Anaokulu mobilyası alımlarınızda bizi mutlaka arayınız.
0533 384 86 30
Yorumlar
You must be a member to add review / questions.
Tunapel Kids© Copyrights 2009
There are no product in your basket