FAQ
Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Sitemizden satın alınan tüm ürünler 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Belis marka ürünlerin kargolanma süresi 5-8 gündür.

Ürünleriniz garantili mi?

Evet tüm ürünlerimiz garantilidir. Garanti süremiz aksi belirtilmedikçe 2 yıldır. Sitemizde garantisiz hiç bir ürün satılmaz.

Ürün iadesi nasıl yapılmaktadır?

Evet. İade edebilirsiniz.

Ayıplı Ürün İadesi veya Değişimi
Satınalmış olduğunuz üründe imalata bağlı herhangi bir kusur olması ve bu kusurun firmamızca da tespit edilmesi halinde ürünü dilediğiniz an iade edebilir ya da değişim isteyebilirsiniz. Hatalı ürünlerin kargoları firmamızca karşılanmaktadır.
 
Sorunsuz Ürünlerin İadesi
Hiç bir kusuru olmayan ürünleri kargo teslim tarihini müteakiben 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürün iadelerinde öncelikle müşteri hizmetlerimizle bağlantıya geçmeniz ve müşteri hizmetlerimizce belirtilen adrese ambalajı, etiketi bozulmamış, kullanılmamış olarak, tüm aksesuar, garanti belgesi, fatura ve irsaliyesi ile birlikte gönderilmelidir. Dönüş kargosundaki hasarlar müşteri sorumluluğundadır ve hasar görmeyecek şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Sorunsuz ürünlerin iadelerinde kargo bedeli müşteri tarafından ödenerek gönderilmelidir. Ödemeli gönderilen kargolar firmamızca kabul edilmemektedir.
Ürünün müşteriye sevkiyatındaki kargo bedeli kesilerek kalan kısmı havale/eft ise müşteri hesabına 7 gün içinde yatırılır. Kredi kartı ödemelerinde iade işlemi bankaya 7 gün içinde bildirilir. Bildirimden sonraki gecikmeler bankanın sorumluluğundadır.
Kargo gönderilerinizi hangi kargo firmasıyla kaç günde yapıyorsunuz?

Kargo gönderilerimiz Aras Kargo ile yapılmaktadır. Ürünlerin kargoya verilme süreleri genellikle 3 gündür. Yoğun sezon dönemlerinde bu süre artabilmektedir. Belis marka ürünlerin kargolama süresi 5-8 gündür.

Sitenizde satılan ürünler çocuk sağlığı açısından güvenli midir?

AlSepeteAt.com ailesi olarak kendi çocuklarımıza kullandırmayacağımız hiç bir ürünü satmıyoruz. Anne baba olarak bizler biliyoruz ki; kendi çocuklarımız ne kadar değerliyse, sizin çocuklarınızda o kadar değerlidir. Reyonlarımızdaki ürünleri seçerken asla sağlık ve güvenlik kriterlerimizden taviz vermiyoruz.

Tunapel Kids© Copyrights 2009
There are no product in your basket